MARIA NATORSKA

  • Maria Natorska

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie (ówczesnej ATK).  Następnie, w ramach studiów podyplomowych szkoliłam się w kierunku psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia i SWPS. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty a następnie certyfikat superwizora w Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapii Integracyjnej.

             

Jako stażysta obserwowałam i współprowadziłam różne formy psychoterapii indywidualnej i grupowej w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Ośrodku Psychoterapii NZOZ OGRÓD, z tym ostatnim współpracuję do dziś. Prowadziłam również terapię osób starszych w Domu Opieki DUOMED oraz osób upośledzonych intelektualnie w Fundacji” Pomocna Dłoń”. Od wielu lat w ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię we własnym gabinecie.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz superwizją.

Jako psychoterapeutka pomagam osobom cierpiącym w związku z lękiem, depresją, mierzącym się ze stratą, z uzależnieniem behawioralnym (np. od jedzenia, seksu, zakupów) lub z trudnościami w relacjach z innymi. Pracuję terapeutycznie z osobami DDA (dorosłymi dziećmi alkoholików) i z DDD (dorosłymi dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych)

Dbając o profesjonalne standardy regularnie superwizuję swoją pracę, nieustannie podnoszę kwalifikacje poprzez uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach, a także mam za sobą doświadczenie własnej terapii.

W mojej pracy jestem autentyczna i uważna, staram się pomagać przychodzącemu do mnie Człowiekowi w mierzeniu się z cierpieniem i pomagam w zmianie.

Prywatnie: mam dwóch synów i śpiewam w chórze.